Zimska šola v naravi Cerkno 4. dan

Dan smo kot običajno začeli z bujenjem, zajtrkom in odhodom na smučišče. Dopoldan so učenci smučali. Uspeh skupine začetnikov je bil prvi spust po progi Počivalo. Do današnjega dne so se v dolino spuščali s sedežnico. Danes pa so že spretno vijugali po belih strminah do dna smučišča. Po popoldanskem počitku je ena skupina iz lesenih deščic gradila mostove, stavbe in stolpe, druga pa se je preizkusila v plezanju. Kasneje smo si dan zapolnili z igranjem družabnih iger in ga zaključili z večerno zabavo. Naše kovčke smo v glavnem že spakirali in vsi že komaj čakamo jutrišnji dan, da objamemo svoje domače. Predviden prihod pred Osnovno šolo Col je ob 16h, mogoče kakšno minuto prej ali kasneje, odvisno od prometa. Kmalu se vidimo.

Tanja ČK