Sally Ride EarthKAM

Pri pouku geografije sodelujemo v projektu Sally Ride EarthKAM. Projekt je NASIN izobraževalni program, ki šolam omogoča spoznavanje Zemlje iz vesolja – Mednarodne vesoljske postaje (ISS). Štirikrat letno se bomo prijavili na misijo. Učenci na misiji naročajo fotografije reliefa Zemlje iz vesolja. Posebna kamera, ki je pritrjena na mednarodno vesoljsko postajo,  nam posname fotografije in te analiziramo pri pouku. Seveda moramo pri naročanju fotografij paziti na vreme, saj nam lahko oblaki zakrijejo relief.

MISIJA SEPTEMBER 2023

MISIJA SEPTEMBER 2022

MISIJA FEBRUAR 2022

MISIJA SEPTEMBER 2020

MISIJA SEPTEMBER 2019

MISIJA FEBRUAR 2019

MISIJI SEPTEMBER IN NOVEMBER

MISIJA APRIL

MISIJA FEBRUAR

MISIJA NOVEMBER

MISJIJA OKTOBER

(Skupno 1.012 obiskov, današnjih obiskov 1)