Zimska šola v naravi Cerkno 3. dan

Po okrepčilnem zajtrku, ki j smučarjem dal moč, smo se odpeljali do smučišča. Vsi mladi smučarji že zelo suvereno uporabljajo sedežnico, tako, da ne potrebujejo pomoči pri vstopanju in sestopanju z nje. Dopoldan je ob raznih smučarskih dejavnostih hitro minil. Na koncu nas je čakalo presenečenje. Na dnu proge Počivalo je bil snemalec iz RTV televizije, ki pripravlja reportažo o CŠOD Cerkno. Skupino naših najboljših smučarjev je tudi posnel pri spustu po progi. Po vrnitvi v dom, je posnel še nekaj prizorov. Prispevek o Centru šolskih in obšolskih dejavnostih bo jutri, v četrtek, 16. 1. 2020, pri poročilih ob 17. uri na SLO 1. Vabljeni, da si ga ogledate. Popoldan je bil polno zaseden. Nekateri izmed učencev so danes odkrivali skrivnosti vode, drugi so se preizkusili v plezanju po plezalni steni. Ob 17h pa so tri učenke na radiu Primorski val povedale nekaj besed o naši šoli in o dejavnostih, ki jih počnejo v šoli v naravi.  Večer smo zaključili z obiskom društvenih prostorov cerkljanskih laufarjev, kjer so učenci spoznali vse o tej tradiciji.

Tanja ČK

(Skupno 338 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...