Tulipani nas povezujejo

Verjetno ste opazili , da so pred velikonočnimi prazniki  na šolski zelenici zacveteli živo pisani tulipani.

Naša šola se je na pobudo Mladinskega kulturnega centra Hiša mladih Ajdovščina pridružila akciji Slovenske filantropije, Združenje za promocijo prostovoljstva s sloganom »Premagajmo osamljenost«.

Hiša mladih je idejo nadgradila s pridihom pomladi z lesenimi tulipani, ki jih je ponudila šolam in drugim institucijam, da jih prebarvamo po lastnem navdihu.

Še več tulipanov so pri tehniki in tehnologiji pod mentorstvom učitelja Blaža iz lesa izrezali učenci 6. razreda, pobarvali pa so jih učenci likovnega snovanja iz 8. in 9. razreda pod mentorstvom učiteljice Ane.

Tulipani na šolski zelenici nas svojimi barvami navdušujejo nad lepoto življenja in nas hkrati nevidno povezujejo v šopek vseh udeleženih v akciji »Premagajmo osamljenost«.