Rastem s knjigo

V sredo, 16. marca 2022, smo imeli učenci 7. razreda Osnovne šole Col dan dejavnosti v Ajdovščini. V okviru projekta Rastem s knjigo! smo obiskali Lavričevo knjižnico, ki so nam jo knjižničarji razkazali in opisali njeno dejavnost, pogledali smo si tudi par videoposnetkov ter na koncu prejeli še knjigo V. Mӧderndorferja Jaz sem Andrej. V parku smo pojedli malico in se nato odpravili do Pilonove galerije, kjer smo si ogledali stalno razstavo Vena Pilona in o njem izvedeli kar nekaj zanimivih stvari. Dan dejavnosti smo zaključili z ogledom Lokarjeve hiše. Dan je bil poučen in zabaven.

                                                                                                         Beti Bajc, učenka 7. razreda

(Skupno 109 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...