NOVIM IZKUŠNJAM NAPROTI – VALETA 2016

V sredo, 15. junija, so se devetošolci poslovili od osnovne šole. V dopoldanskem času so pripravili izvirne poslovilne dejavnosti za osmošolce. Dogajanje so zaokrožili s prisego, ki so jo njihovi nasledniki zavzeto izgovarjali in bili slednjič »poplačani« s pljuskom osvežujoče vode.

Ob 18.00 so prireditev nadaljevali s pestrim in duhovitim kulturnim programom. Uvodoma se je vsak učenec predstavil, v nadaljevanju pa so mladi gledalcem postregli s paleto dramskih, plesnih, filmskih, pevskih in deklamatorskih točk.

Dekleta so blestela v vlogi Dahlovega Ježa, pokazale so izpiljene plesne korake, razredna vedeževalka Kosmulja jim je postregla z vpogledom v prihodnost, mlade pevke so zapele popularno Zalino pesem, ter prireditev skupaj okronali s Pavčkovo Pesmijo o zvezdah.

Podeljevanju spričeval je sledila zahvala požrtvovalni razredničarki, učiteljem, staršem in ostalim delavcem šole. Pester večer smo naposled zaključili s prijetnim druženjem v Gostilni Tratnik.

Svetlana Bušen

 

(Skupno 609 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...