Zadnji dan pouka v koledarskem letu 2019 – obvestilo

Spoštovani starši,

v torek, 24. 12. 2019, je zadnji dan pouka v koledarskem letu.  S poukom bomo zaključili ob 11.50 uri (5 šolskih ur). Program jutranjega varstva in podaljšanega bivanja  bo potekal po rednem urniku.

 

Šolski prevozi in podaljšano bivanje v torek, 24. 12. 2019

Osnovna šola Col

Prihod v šolo bo po rednem urniku prevozov. Odhodi izpred Osnovne šole Col bodo po končanem pouku. Okvirni urnik prevozov: v smer Višnje – Podkraj – Hrušica ob 12.00 uri, v smer Žagolič ob 12.00 uri, v smer Malo polje ob 12.00 uri, v smer Avžlak ob 12.06, v smer Sanabor – Bela ob 12.16 uri, v smer Gozd ob 12.10 uri, v smer Vodice ob 12.35.

Za učence od 1. do 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje do 16.00 ure. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju in/ali kosili v šoli, naj pisno obvestijo razrednika. Za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, morajo za prevoz domov poskrbeti starši.

 

Podružnica Podkraj

Prihod v šolo bo po rednem urniku prevozov. Odhod avtobusa izpred Podružnice Podkraj bo po končanem pouku. Okvirni urnik prevozov: v smer Višnje – Col – Bela ob 11.50 uri, v smer Hrušica ob 12.15 uri, odhod s Cola v smer Vodice ob 12.35 uri.

Po odhodu avtobusa bo na podružnici organizirano podaljšano bivanje do 14.00 ure, na matični šoli na Colu do 16.00 ure. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju in/ali kosili, naj pisno obvestijo razrednika. Za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, morajo za prevoz domov poskrbeti starši.

 

Želimo vam mirne in prijetne praznične dni.

(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...