Zadnji dan pouka

Zadnji dan pouka na matični šoli

V ponedeljek, 24. 6. 2019, zadnji dan pouka, bomo s poukom zaključili ob 11.50 uri (5 šolskih ur). Pouk se bo začel ob 7.30 uri. Zadnjo šolsko uro bo proslava pred dnevom državnosti. Ta dan bodo učenci prejeli spričevala.

Prihod avtobusa v šolo bo po rednem urniku. Odhodi avtobusa izpred Osnovne šole Col bodo po končanem pouku. Okvirni urnik prevozov: v smer Višnje – Podkraj – Hrušica ob 12.00 uri, v smer Žagolič ob 12.00 uri, v smer Malo polje ob 12.00 uri (kombi), v smer Avžlak/Sanabor ob 12.10 (kombi), v smer Sanabor – Bela ob 12.10 uri, v smer Višnje – Vodice ob 12.30 uri, v smer Gozd ob 12.30 uri.

Po odhodu avtobusa bo za učence od 1. do 5. razreda organizirano podaljšano bivanje do 16.00 ure. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju in/ali kosili, naj pisno obvestijo razrednika. Za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, morajo za prevoz domov poskrbeti starši.

Zadnji dan pouka na Podružnici Podkraj

V ponedeljek, 24. 6. 2019, zadnji dan pouka, bomo s poukom zaključili ob 11.50 uri (5 šolskih ur). Pouk se bo začel ob 7.30 uri. Tretjo šolsko uro bo proslava pred dnevom državnosti. Ta dan bodo učenci prejeli spričevala.

Prihod avtobusa v šolo bo po rednem urniku. Odhod avtobusa izpred Podružnice Podkraj bo po končanem pouku. Okvirni urnik prevozov: v smer Višnje – Col – Bela – Vodice ob 11.50 uri (odhod s Cola v smer Vodice ob 12.30 uri), v smer Hrušica ob 12.10 uri.

Po odhodu avtobusa bo na podružnici organizirano podaljšano bivanje do 14.00 ure, na matični šoli na Colu do 16.00 ure. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju in/ali kosili, naj pisno obvestijo razrednika. Za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, morajo za prevoz domov poskrbeti starši.

Rajko Ipavec, ravnatelj

 

(Skupno 244 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...