Zadnji dan pouka

Zadnji dan pouka na matični šoli

V sredo, 24. 6. 2020, zadnji dan pouka, bomo s poukom zaključili ob 11.50 uri (5 šolskih ur). Pouk se bo začel ob 7.30 uri. Zadnjo šolsko uro bo v razredih proslava pred dnevom državnosti. Učenci bodo prejeli spričevala.

Prihod v šolo bo po rednem urniku prevozov. Odhodi izpred Osnovne šole Col bodo po končanem pouku. Okvirni urnik prevozov: v smer Višnje – Podkraj – Hrušica ob 12.00 uri, v smer Žagolič – Avžlak – Sanabor – Bela ob 12.00 uri, v smer Malo polje – Gozd – Vodice ob 12.00 uri (v smeri Gozd – Otlica ob 12.35).

Po odhodu avtobusa bo za učence od 1. do 5. razreda organizirano podaljšano bivanje do 16.00 ure. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju in/ali kosili, naj pisno obvestijo razrednika. Za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, morajo za prevoz domov poskrbeti starši.

Pisna obvestila so učenci prejeli v prejšnjem tednu.

Zadnji dan pouka na Podružnici Podkraj

V sredo, 24. 6. 2020, zadnji dan pouka, bomo s poukom zaključili ob 11.50 uri (5 šolskih ur). Pouk se bo začel ob 7.30 uri. V času pouka bo proslava pred dnevom državnosti. Učenci bodo prejeli spričevala.

Prihod v šolo bo po rednem urniku prevozov. Odhod avtobusa izpred Podružnice Podkraj bo po končanem pouku. Okvirni urnik prevozov: v smer Višnje – Col – Bela ob 11.50 uri, v smer Hrušica ob 12.10 uri.

Po odhodu avtobusa bo na podružnici organizirano podaljšano bivanje do 14.00 ure, na matični šoli na Colu do 16.00 ure. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju in/ali kosili, naj pisno obvestijo razrednika. Za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, morajo za prevoz domov poskrbeti starši.

Pisna obvestila so učenci prejeli v prejšnjem tednu.

 

Želimo vam prijetne poletne počitnice.

 

mag. Rajko Ipavec

ravnatelj

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...