Teden otroka v 1. triadi na OŠ Col

V tednu otroka se je na naši šoli dogajalo veliko zanimivih stvari. Ker je bil teden otroka posvečen radovednosti, smo učiteljice učencem pripravile ugankarsko tekmovanje. Ugotovili smo, da so učne ure veliko bolj zabavne v gozdu, ki skriva mnogo naravnih, učnih pripomočkov.

V torek so učenci v šolo prinesli svoje najljubše igrače, s katerimi so se lahko igrali med odmori. Tretješolci so prinesli svoje najljubše knjige.

V sredo nas je obiskala gospa Tatjana Boltar in nam predstavila poklic babice. Potem smo se odpravili v telovadnico, kjer so se učenci vseh treh razredov pomerili v štafetnih igrah. Prvošolci so v dar od Društva Bralna značka Slovenija in podjetja Hofer dobili knjigo Ptica selivka.

V četrtek smo imeli slavnostno malico. Po njej je sledil ogled filma Srečno, Kekec.

Teden smo zaključili s športnim dnem, kjer smo se povzpeli na Kovk. Hišnik nam je pripeljal toplo malico, ki nam je pogrela premražene roke. Za zaključek smo se posladkali še z dišečimi kostanji.

učiteljica Mojca

(Skupno 186 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...