PRVI DAN POUKA V ŠOLSKEM LETU 2017/2018

Spoštovani starši, dragi učenci,

obveščamo vas, da bodo učenci od 2. do 9. razreda pričeli s poukom v petek, 1. septembra 2017, ob 7.30 uri. Prvi šolski dan bodo zaključili pouk:

  • učenci Podružnice Podkraj ob 11.00 uri (štiri šolske ure)
  • učenci matične šole na Colu ob 11.50 uri (pet šolskih ur)

 

Prvošolci ste že prejeli obvestilo po pošti. Pouk  se bo začel

  • ob 8.30 uri za prvošolce Osnovne šole Col,
  • ob 10.00 uri za prvošolce Podružnice Podkraj.

 

Prvošolci pridete v šolo v spremstvu staršev, brez šolskih torb.

Za učence bo prvi šolski dan organizirana dopoldanska malica.

 

Šolski prevozi in podaljšano bivanje v petek, 1. 9. 2017

 

Podružnica Podkraj

Prihod avtobusa v šolo bo po rednem (lanskem) urniku. Odhodi avtobusa izpred Podružnice Podkraj bodo po končanem pouku. Okvirni urnik prevozov: v smer Višnje – Col – Bela – Vodice ob 11.40 uri (odhod s Cola v smer Vodice ob 12.20), v smer Hrušica ob 12.00 uri. Po odhodu avtobusa bo na podružnici organizirano podaljšano bivanje do 13.30 ure, na matični šoli na Colu do 16.00 ure. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju naj pisno obvestijo razrednika. Za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, morajo za prevoz domov poskrbeti starši.

 

Osnovna šola Col

Prihod avtobusa v šolo bo po rednem (lanskem) urniku. Odhodi avtobusa izpred Osnovne šole Col bodo po končanem pouku. Okvirni urnik prevozov: v smer Višnje – Podkraj – Hrušica (avtobus) ob 11.50 uri, v smer Žagolič ob 11.50, v smer Sanabor – Bela ob 12.00, v smer Višnje – Vodice (minibus) ob 12.20, v smer Malo polje (kombi) ob 11.50, v smer Gozd (kombi) ob 12.05. Po odhodu avtobusa bo za učence od 1. do 5. razreda organizirano podaljšano bivanje do 16.00 ure. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju in/ali kosili v šoli, naj pisno obvestijo razrednika. Za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, morajo za prevoz domov poskrbeti starši.

 

Želim vam lep zaključek šolskih počitnic,

 

mag. Rajko Ipavec

ravnatelj

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...