ŠOLSKO DRŽAVNO TEKMOVANJE V SMUČARSKIH SKOKIH

V četrtek, 10.3.2016, je v Planici potekalo šolsko državno tekmovanje v smučarskih skokih na alpskih smučeh. Tekmovanja se je udeležilo okrog 230 učencev od 1. do 4. razreda iz cele Slovenije. Tekmovali so v šestih kategorijah, na manjši prirejeni skakalnici, K-5. Februarja in začetek marca je bilo premalo snega za izvedbo regijske tekmovanja v Mostecu in zatem še državnega tekmovanja v Logatcu, zato so organizatorji izpeljali tekmo v Planici.

Našo šolo je zastopalo kar 5 učencev:

V kategoriji  2. razred je Matevž Hladnik zasedel 30. mesto.

V kategoriji  3. razred je Tim Kobal zasedel 14. mesto, Enej Komjanc je zasedel 28. mesto in Matic Bizjak 32. mesto.

V kategoriji  4. razred je Gašper Hladnik zasedel 17. mesto.

 

Vsem tekmovalcem čestitamo in jim želimo še veliko športnih uspehov!

 

 

(Skupno 392 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...