Simbioza giba v Podkraju

V petek, 18. oktobra, je Simbioza giba prišla na obisk v Podkraj. Kljub sivi napovedi smo se zbrali v lepem številu in se po uvodnem pozdravu odpravili na tradicionalni pohod na Farmance. Na poti smo bili priče prelepim barvam gozda in delavnim strojem, ki so zlasti fante popolnoma navdušili. V zadnjem delu poti pred počitkom smo se poizkusili v igri zaupanja, ki je marsikoga preplavila z občutki, ki jih nismo vajeni.

Na Farmancah nas je čakalo presenečenje v obliki toplega čaja in kave, ki so ga pripravili hišnik Peter in učiteljice iz podružnične šole. Otroci so razdelili še piškote tako,  da smo se ob klepetu lahko še malo posladkali.
Nazaj grede smo imeli spremstvo malih lovcev, ki so prehodili vse bregove nad cesto in prečesali vse skale in luknje.
Pohod smo zaključili pred šolo in si zaobljubili da se ponovno snidemo v naslednji jeseni.
Ob tej priložnosti bi se radi zahvalili vsem, ki so dodali svoj košček v mozaik našega druženja v tem tednu.
Koordinator Marko Vovk, učiteljice in hišnik.
(Skupno 491 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...