Rezultati projekta Z domišljijo na potep

LukaUčenci 4. razreda so s svojimi literarnimi prispevki sodelovali v Projektu Z domišljijo na potep 2015/16. Strokovna žirija, ki je ocenjevala prispela besedila, se je odločila, da med zmagovalna dela v kategoriji razredna stopnja  uvrsti Mihčeve smuči, katerih avtor je Luka Pregelj iz 4. razreda. Besedilo bo izšlo kot samostojna slikanice. Na odgovor, katero mesto je zasedlo katero od besedil, pa bo treba še nekaj časa počakati – do zaključne prireditve, kjer se bo razkrilo, katere zgodbe so si priborile prva tri mesta v posamezni kategoriji, avtorji pa bodo tudi nagrajeni.

V okviru Tedna 4nožnega prijatelja 2015 so v Hiši mladih organizirali otroški likovni natečaj na temo živali. Med več kot 200 prejetimi likovnimi deli najmlajših je nagrado za svojo sliko prejel tudi Luka Pregelj iz 4. razreda.

Luki za njegova dosežka iskreno čestitamo!

 

Klavdija Štrancar

(Skupno 78 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...