Prvi šolski dan na OŠ Col

V petek, 1. septembra, se nam je na osnovni šoli Col pridružilo 14 prvošolk in prvošolcev. Pogumno so zakorakali v razred in prisluhnili programu, ki smo ga pripravili zanje.

Učenki naše šole, Staša in Maja sta prvošolcem povedali, kaj vse bodo počeli v šoli. Gospod ravnatelj jih je lepo pozdravil in jim zaželel, da bi se imeli v šoli lepo. Prvošolci so prisluhnili pesmici z naslovom Teta Meta barve išče, ki jo je v obliki kamišibaja povedala gospa Silva Karim. Svoja kamišibaja sta predstavili tudi učenki naše šole, Tina Plesničar in Lara Žejn. Otroški pevski zbor je sprejem popestril z lepimi pesmicami, glasbeniki Tine in Ema Vidmar ter Filip Rušt pa so z glasbo pričarali veselo vzdušje.

Prvošolci so prisluhnili pravljici Medved in klobuk in ilustrirali čisto svojo majico, ki jih bo spominjala na ta pomemben dan. Za zaključek smo se vsi skupaj posladkali s slastno torto. Prvošolcem želim veselo in uspešno šolsko leto.

učiteljica Mojca Vidmar

(Skupno 438 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...