Prireditev ob dnevu samostojnosti in enotnosti v Podkraju

V sredo, 20.12.2107, so učenci iz Podkraja vstopili v praznične dni s prireditvijo ob Dnevu samostojnosti in enotnosti. Prvi del prireditve so posvetili domovini. Zaplesali so ples Za Slovenijo živim, ki so ga popestrili z obroči in trakovi v barvah slovenske zastave. Podkrajski župnijski pevci in družinska zasedba Žnidarce sta z domovinskimi pesmimi obogatila prireditev. V dramski igri »Božično drevce« je sodelovalo vseh 21 učencev podružnice. Otroški pevski zbor je program popestril s pesmicami. Kaj vse se lahko zgodi Božičku so nam v angleščini zaigrali in zapeli učenci 2., 3. in 4. razreda. Program so popestrili tudi starejši učenci iz Podkraja z glasbenimi točkami. Nastopil je družinski trio Kobal ter Manca in Jure. Program smo zaključili z dobrimi željami za prihajajoče leto. Srečno 2018!

učiteljice Mojca, Katja, Tina

(Skupno 220 obiskov, današnjih obiskov 2)

Morda vam bo všeč tudi...