ODPRTJE OTROŠKEGA IGRIŠČA V PODKRAJU

Na sončen pomladni dan, 5. maja, smo v sodelovanju z Zavarovalnico Triglav OE Nova Gorica in Krajevno skupnostjo Podkraj pripravili prireditev ob odprtju novih igral v Podkraju.

Učence je že v šoli pozdravil Kuža Pazi – maskota Zavarovalnice Triglav in nas varno pospremil do igral v Sčku. Ob plesu, deklamaciji in petju naših šolarjev so spregovorili še predsednik KS Podkraj Metod Bizjak, direktorica Zavarovalnice Triglav OE Nova Gorica Tina Žgavc ter ravnatelj Jernej Ferjančič.

Dogajanje je popestril harmonikaš Gregor Židanik ob animaciji maskote.

Gospa Tina in gospod Metod sta simbolično prerezala trak in otroški vrvež je napolnil igrišče. Prireditev smo zaključili s pogostitvijo in prijetnim druženjem vseh navzočih. Verjamemo, da se bomo na igrala radi vračali.

Nives Hladnik in Slavica Velikonja

(Skupno 229 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...