Obvestilo o varstvu otrok v času zaprtja šole

Spoštovani starši,

od ponedeljka, 16. 3. 2020, do preklica bo šola zaprta. Poskrbljeno bo za varstvo otrok do četrtega razreda, in sicer za tiste otroke, čigar oba starša delata v nujnih dejavnostih (zdravstvo, varnost, oskrba, komunala, energetika). Varstvo bo organizirano na matični šoli na Colu za učence matične šole in podružnice. Podružnica Podkraj bo zaprta. Šolski prevozi v tem času ne bodo organizirani.

Starše, ki so do varstva upravičeni, prosimo, da nam jutri, 13. 3. 2020, najkasneje do 12.00 ure, sporočijo na tel. številko 05 36 43 350, ali bodo varstvo potrebovali ter posredujejo ustrezne podatke.

V zvezi z  oblikami pouka na daljavo vas bomo obvestili na spletni strani šole.

Prosimo vas, da dosledno upoštevate navodila Nacionalnega inštituta za javno zdravje  https://www.nijz.si/.

 

Lep pozdrav,

mag. Rajko Ipavec

(Skupno 249 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...