Nogomet deklice

V ponedeljek, 20. 5. 2019, je bilo v Dobravljah medobčinsko prvenstvo v nogometu. Naše učenke so uspešno predstavljale našo šolo. Najprej smo igrali z OŠ Dobravlje. Po borbeni igri smo z nesrečno prejetim golom v zadnji minuti izgubili z 0 : 1. Tudi drugo tekmo z OŠ Danila Lokarja Ajdovščina smo bili enakovredni nasprotnik. Kljub prejetemu golu v prvem polčasu smo do konca upali na izenačenje vendar ponovno v zadnji minuti prejeli zadetek in izgubili 0 : 2. Kljub dvema porazoma dekleta niso obupale in zadnjo tekmo z OŠ Vipava začele zelo zavzeto. Z borbeno igro smo kasnejše zmagovalke turnirja premagali z 1 :0. Zadetek je dosegla Laura Mikuž.

Za ekipo so nastopale Hana Mikuž, Julija Bajc, Laura Mikuž, Zoja Čebokelj, Nina Petrovčič, Ana Škvarč in Saša Kobal.

Vse igralke si zaslužijo pohvale za svojo igro.