Noč pod bukvami

Na Podružnici smo letos prvič poskusno izpeljali dvodnevno dejavnost, ki smo ji dali naslov “Noč pod bukvami”. Učenci cele podružnice smo se v petek, 6.10.2023, zbrali ob domačem čokoladnem pudingu in tako začeli naše druženje. Po sladki malici so se učenci z gospo Ano Hančič in gospo Nives Žibrik ter prostovoljkami iz višjih razredov odpravili na prostran travnik nad našo šolo in dve uri preživeli aktivno na prostem. Zatem so se učenci eno uro družili z Evelin Bajc, plesalko ADC iz Ajdovščine, in se naučili zanimivo plesno koreografijo. Aktivnemu popoldnevu je sledila zaslužena večerja, nato pa ainimirani film Mali princ. Učenci so noč preživeli kar na podružnici, nekateri so prvič prenočili proč od doma. V soboto, 7.10.203, smo vsi skupaj pripravili slastne palačinke z nutelo, nato pa je sledila še ustvarjalna delavnica, kjer smo izdelali uporabne torbice iz odpadnih majic in z razstavo zaključili naše druženje. Za vse nas je bilo dvodnevno druženje nova, posebna in prijetna izkušnja, za katero si želimo, da jo čim prej ponovimo.

(Skupno 190 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...