Naravoslovna šola v naravi – 4. dan

Zbudili smo se v deževno jutro. Ugibali smo, če se bomo odpravili na pohod ali pa bomo dopoldan preživeli na suhem pod streho. A ker se ne damo tako zlahka, smo si nadeli pelerine in polni dobre volje vzeli pot pod noge. Sprehodili smo se po gozdni poti ob Savi Dolinki vse do Gozda Martuljka in se strinjali, da deževno vreme ni ovira za lepo preživet čas v naravi. Popoldne smo se urili v pripravi mikroskopskih preparatov in mikroskopiranju. Pod mikroskopom smo si ogledali celice rastlin. Veseli smo bili, ker smo uspeli sami pripraviti lepe preparate. Večer smo zaključili z razvedrilnimi točkami in plesom, ki pa se je prehitro končal.

Jutri dopoldne nas čaka še spoznavanje Triglavskega narodnega parka. Po kosilu pa se bomo polni lepih vtisov in novega znanja vrnili domov.  Pričakujte nas med 15.00 in 15.30.

 

(Skupno 322 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...