Medobčinsko tekmovanje v nogometu

V ponedeljek, 9.12. 2019, se je dekliška ekipa OŠ Col udeležila medobčinskega tekmovanja v nogometu. V Dobravljah se je pomerila z domačo ekipo ter ekipami OŠ Šturje, OŠ Danila Lokarja in OŠ Draga Bajca Vipava. V skupnem so osvojile končno 5. mesto, kar je pri dekletih vzbudilo kar nekaj negativnih občutkov, saj končni pogled na lestvico ne odraža dejanskega stanja na igrišču. Dekleta so na igrišču pokazale veliko mero poguma, borila so se za vsako žogo na igrišču. Žal pa so, zaradi svoje neizkušenosti, prejela prepoceni zadetke. Razen ekipe OŠ Šturje niso bile nadigrane s strani nikogar. Žal pa je v športu tako, da je potrebno za zmago doseči zadetek več od nasprotnic, za kar pa potrebuješ veliko sreče. Glede na to, da dekleta zelo rada igrajo nogomet, verjamemo, da jim bo v prihodnje uspelo popeljati našo šolo tudi na višja mesta. Po videnem sodeč, si tja tudi zaslužijo.

Marko Vovk
     
(Skupno 326 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...