Kraj sprememb – dosežki naših učencev na likovnem natečaju

Sosednja šola Danila Lokarja v Ajdovščini je pripravila že 26. likovni natečaj z naslovom Kraj sprememb.

Letošnji je bil zopet madnarodni in strokovna komisija je imela težko nalogo izbrati najboljša likovna dela izmed 1382 prispelih del, iz kar petih držav.

Navdušeno razglašamo, da so se med 105 nagrajenih in za razstavo izbranih del uvrstili kar štirje naši učenci s svojimi slikami. Bronasti priznanji sta prejela Lars Kovač in Vid Kovšca iz 1. razreda, oba sta ustvarjala pod mentorstvom učiteljic Nives Hladnik in Slavice Velikonja. Učenca 5. razreda, Jernej Benčina in Martin Bajc, sta prav tako prejela bronasti priznanji za izdelka pod mentorstvom učiteljice Jadranke Ivačič.

Vsem iskreno čestitamo!

Razstavljena dela si lahko ogledate v avli in hodnikih Osnovne šole Danila Lokarja, vse do konca meseca maja. Mogoč je tudi ogled spletne različice razstave na povezavi: https://www.os-ajdovscina.si/kraj-sprememb-a-place-of-change-2023/

Jadranka Ivačič

(Skupno 110 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...