Isak iz 8. razreda – prejemnik posebne nagrade za strip

Zaključil se je natečaj Živel strip! Živela animacija!22, na katerem je s svojim izvirnim stripom in zgodbo pod mentorstvom Svetlane Bušen že drugo leto sodeloval ISAK KRONLUND. Na natečaj je letos prispelo kar 499 stripovskih del, sodelovalo pa je 43 osnovnih in 9 srednjih šol ter 5 posameznikov.

Isak je bil med številnimi udeleženci natečaja izbran kot prejemnik POSEBNE NAGRADE: POČITNICE – 6-dnevno taborjenje Mini Gorindol, ki ga podeljuje Klub Marindolus Kranj, mini strip Afrika je v meni in udeležba na delavnici izdelave stripovske majice.

Za izjemen dosežek mu iskreno čestitamo!

Isakov strip najdete na spodnji povezavi.

https://www.zivelstrip.net/press/isak_kronlund_w.pdf

(Skupno 142 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...