Dvodnevno kolesarjenje za 8. razred

V sredo 5.junija smo se učenci osmega razreda v spremstvu gospe Ane in Heidi ter gospoda Stojana odpravili na dvodnevni kolesarski podvig na Rakek.
Ko smo v sredo po parih urah vožnje s kolesi prispeli na OŠ Rakek, smo sestopili s koles in počakali gospoda  hišnika, ki nam je pripeljal okusno kosilo. Po zasluženem obroku smo se razpakirali v garderobah in po skupinah s šolskim kombijem odšli do jame, ki so nam jo prijazno razkazali jamarji. Po podzemni avanturi smo se na dvorišču brez zadržkov lotili pic. Po večerji je sledil odbojkarski turnir, zatem pa smo pripravili naše spalne vreče in utrujeno legli vanje. Naslednje jutro smo po obilnem zajtrku spakirali stvari in se odpravili proti domu. Vsi utrujeni a vendar živahni smo srečno  prispeli na Col.

              Hana Tratnik

(Skupno 307 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...