Duh v mestu Armeade

Zaključil se je natečaj Živel strip! Živela animacija!, na katerem je s svojim izvirnim stripom in skrivnostno zgodbo pod mentorstvom Svetlane Bušen sodeloval tudi učenec naše šole ISAK KRONLUND.

Na natečaj je letos prispelo kar 311 stripovskih del, ki jih je ustvarilo 272 učencev in 36 dijakov iz Slovenije, sodelovalo pa je 26 osnovnih in 5 srednjih šol ter 36 posameznikov. Isak je bil med številnimi udeleženci natečaja izbran in za svoje delo prejme priznanje, knjigo stripov ter vabilo na enodnevno delavnico izdelave stripovske majice z znanim slovenskim striparjem, ilustratorjem in oblikovalcem Davidom Krančanom.

Za izjemen dosežek Isaku iskreno čestitamo.

Na spodnji povezavi lahko preberete Isakov strip.

https://www.zivelstrip.net/wp-content/uploads/2021/04/isak_kronlund-2.pdf

(Skupno 225 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...