BURJA NAM JE PRIPIHALA ZLATO IN DVE BRONASTI PRIZNANJI

Ob koncu lanskega šolskega leta so učenci 1. razreda sodelovali na mednarodnem likovnem natečaju Kraj burje 2020, ki je potekal pod okriljem OŠ Danila Lokarja Ajdovščina. Ustvarjali so na temo burja, ki jo pri nas posebej občutimo pozimi, ko nas pošteno opiha in pordeči naša lica. Bolj prijetno je spomladi in zgodaj jeseni, ko uživamo v pohodih v naravi in se nadihamo svežega  zraka. Svoja občutja ob burji, ko zapiha in nas hoče prevrniti, ko nam mrši lase ali ko nam odpihne dežnike, so upodobili v čudovitih likovnih umetnijah.

Ustvarjali so v kombinirani likovni tehniki: lepljenka, risba s tušem in slikanje.

V tem tednu nas je komisija mednarodnega likovnega natečaja razveselila z odličnimi rezultati:

PETER MIKUŠ je prejel zlato priznanje, JULIJA LIKAR in FILIP RUŠT pa sta prejela bronasto priznanje.

ISKRENE ČESTITKE VSEM!

Celotno razstavo si lahko ogledate na tej povezavi: http://www.os-ajdovscina.si/kraj-burje/

Učiteljica Smiljana Krapež

Peter Mikuš, 1.r, OŠ COL – ZLATO PRIZNANJE
Julija Likar, 1.r.  OŠ COL – BRONASTO PRIZNANJE
Filip Rušt, 1.r. OŠ COL – BRONASTO PRIZNANJE
(Skupno 220 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...