Brezplačni obroki hrane

Spoštovani starši,

razmere, v katerih smo se znašli, so prinesle marsikatere spremembe v naša življenja, tudi pri prehrani otrok. Nekateri učenci so bili upravičeni do subvencioniranih kosil, ki so jih v času pouka prejemali v šoli.  Za družine lahko stroški prehrane v teh razmerah pomenijo dodatno finančno breme.

Za družine učencev, ki so prejemali subvencionirana kosila v šoli in za družine, ki menijo, da bi tako pomoč potrebovali, je Občina Ajdovščina v sodelovanju s šolami zagotovila pomoč.

Pokličete lahko:

  • na Rdeči križ Ajdovščina, 051 430 722 (paketi hrane) ali
  • na Letni vrt Na Livadi, 041 573 310 (kosilo).

Če se boste odločili za katero od zgoraj navedenih pomoči ali bi se želeli o tem pogovoriti, vas prosimo, da to čimprej sporočite šolski svetovalni delavki Nives Žibrik po elektronski pošti nives.zibrik@os-col.si ali na telefonsko številko 041 819 408.

Lepo pozdravljeni in ostanite zdravi.

Rajko Ipavec

ravnatelj

(Skupno 181 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...