Dnevni arhiv: 23 oktobra, 2023

Ljubljanski maraton

Bučno navijanje množic, prepotena telesa, nova prijateljstva in nasmejani obrazi – šolski teki na Ljubljanskem maratonu. Tudi mi smo bili v soboto 21.10.2023 tam. Domov prihajamo polni vtisov in še bolj navdušeni nad tekom. Posebne čestitke Nejcu Peljhanu iz šestega razreda, ki so mu v zadnjih metrih za las ušle stopničke in je dosegel odlično četrto mesto. Ana Hančič

Projekt Zdrava šola

V okviru projekta Zdrava šola smo to jesen na podružnici pošteno zavihali rokave. Jabolka iz šolskega nasada smo porabili za slasten štrudelj in kompot, iz lokalnih poljskih pridelkov, ki so jih učenci prinesli od doma, smo skuhali dišečo enolončnico, v pečici pa spekli zelenjavni čips. Na zimo smo se pripravili tako, da smo na bližnjem hribu nabrali šipek, ki nas bo v mrzlih dneh grel in nas okrepil z vitamini.