Pogovorne ure

Skupne pogovorne ure bodo vsak prvi delovni PONEDELJEK v mesecu:

  • 7. oktober,
  • 4. november,
  • 2. december,
  • 6. januar,
  • 3. februar,
  • 2. marec,
  • 6. april,
  • 4. maj.

Popoldanske pogovorne ure bodo od 16.00 do 17.00.

 

Dopoldanske pogovorne ure:

RAZRED RAZREDNIK/RAZREDNIČARKA DAN, URA, PROSTOR
1. Smiljana Krapež sreda, 5. šolska ura, 11.05 – 11.55, kabinet 1. triade
2. Tina Scozzai torek, 1. šolska ura, 7.30 – 8.15, kabinet 1. triade
3. Veronika Tihelj Bajc sreda, 1. šolska ura, 7.30 – 8.15, kabinet 1. triade
4. Heidi Rodman Sever torek, 12.15 – 13.00, kabinet
5. Tanja Črv Kompara torek, 2. šolska ura, 8.20 – 9.05, učilnica 5. razreda
6. SLJ Svetlana Bušen četrtek, 3. šolska ura, 9.05 – 9.50, učilnica SLJ
7. MAT Pavel Makovec sreda, 2. šolska ura, 8.20 – 9.05, zbornica
8. ZGO, GEO, DKE, TVZ, OPB Jasmina Likar Štinjek ponedeljek, 2. šolska ura, 8.15 – 9.00, zbornica ali učilnica ZGO
9. BIO, KEM, NAR, GOS, RČL Lilijana Nabergoj
PREDMETI                                 UČITELJ/UČITELJICA                      DAN, URA, PROSTOR
ŠPO, NŠP, IŠP Stojan Koren sreda, 4. šolska ura, 10.15-11.00, zbornica
MAT, TIT Beti Uršič torek, 3. šolska ura, 9.05 – 9.50, učilnica TIT
LUM, LS1, LS2, LS3 Ana Trošt sreda, 4. šolska ura, 10.15-11.00, zbornica
TJA 5., 6., 8., 9. Irena Saksida četrtek, 2. šolska ura, 8.20 – 9.05, kabinet TJA
TJA1., 2., 3., 4., 7. Kristina Šček četrtek, 4. šolska ura, 10.15-11.00, kabinet TJA
FIZ Blaž Uršič četrtek, 3. šolska ura, 9.10-9.55, zbornica
GUM Anja Jurca četrtek, 5. šolska ura, 11.05 – 11.50, zbornica
ŠPO, IŠP Marko Vovk ponedeljek, 2. šolska ura, 8.20 – 9.05, zbornica
OPB, GOS 5. Irena Česen sreda, 5. šolska ura, 11.05 – 11.50, kabinet
ŠSS, OPB Nives Žibrik po dogovoru, pisarna ŠSS
DSP Barbara Jež četrtek, 5. šolska ura, 11.05 – 11.50, kabinet
knjižnica Lejla Irgl po dogovoru
 SLJ 7, OPB Ana Lorger torek, 4. šolska ura, 10.15 – 11.00, zbornica
II1, NII Andrejka Repič sreda, 5. šolska ura, 11.05-11.50, zbornica
DSP  Nataša Škrinjar

 

PODRUŽNICA PODKRAJ

RAZRED RAZREDNIK/RAZREDNIČARKA DAN in  URA

1.

2.

 Katja Turk Medvešček četrtek, 5. šolska ura, 11.05-11.50, učilnica 2. razreda

3.

4.

Mojca Vidmar četrtek, 2. šolska ura, 8.20-9.05, kabint

 OPB, vzgojiteljica

SPO 3, NIT4

Slavica Velikonja

Irena Česen

četrtek, 5. šolska ura, 11.05-11.50, učilnica 2. razreda

četrtek , 4. šolska ura, 10.15-11.00, zbornica

 

(Skupno 640 obiskov, današnjih obiskov 1)