Dnevni arhiv: 17 aprila, 2024

Otroški parlament

Januarja so se predstavniki šolske skupnosti 8. in 9. razreda: Gorazd Bajec, Hana Kobal, Maks Kobal, Gorazd Bajec, Beti Bajc, Tinkara Bizjak in Stela Rušt udeležili delavnic, ki jih je pripravilo medobčinsko društvo prijateljev mladine Ajdovščina. Na delavnicah, kje so se pogovarjali o letošnji temi otroškega parlamenta : Duševno zdravje otrok in mladih, se je naša skupina, s svojimi idejami in energijo,  tako izkazala, da je bila izbrana za predsedovanje na občinskem otroškem parlamentu, ki je v marcu potekal v sejni sobi občine Ajdovščina. Parlamentu je predsedovala naša Stela, pri predsedovanju so ji pomagali Tinkara, Hana in Maks. V nadaljevanju...

Spet medalje v šahu

V soboto je v Desklah potekal 5. turnir 2. primorskega osnovnošolskega pokala v šahu, ki se ga je udeležilo 7 naših učencev. Dva učenca sta si, v svojih kategorijah, priborila medalje: Domen Peljhan bronasto, Tobija Črnigoj zlato. Čestitamo! Nives Žibrik