Dnevni arhiv: 5 septembra, 2024

Prvi šolski dan na Osnovni šoli Col

V ponedeljek, 2. septembra, se nam je na osnovni šoli Col pridružilo 19 prvošolk in prvošolcev. Pogumno so zakorakali v razred in prisluhnili programu, ki smo ga pripravili zanje. Gospa Jasmina, pomočnica ravnatelja, učiteljici in učenci smo prvošolce lepo pozdravili in jim zaželeli uspešen začetek šolanja. Prvošolci so prisluhnili dramatizaciji pravljice Bobek in barčica, ki so jo zaigrali drugošolci. Otroški pevski zbor je sprejem popestril z lepimi pesmicami, glasbenica Rebeka Koren, je zaigrala skladbo na prečno flavto. Prvošolci so v učilnici ilustrirali čisto svojo majico, ki jih bo spominjala na ta pomemben dan. Kasneje so se naa delavnici pridružili še...

Obvestilo

Starše učencev 6., 7., 8. in 9. razreda obveščamo, da bo prihod z ekskurzije predvidoma ob 15.15.