Dnevni arhiv: 30 avgusta, 2024

Obvestilo – LopolisPRO

Spoštovani starši Z novim šolskim letom smo na naši šoli začeli uporabljati nov informacijski sistem LopolisPRO. Ker se poraja nekaj nevšečnosti, vam posredujemo nekaj informacij. Sistem vam je poslal podatke in navodila za preverjanje pravilnosti kontaktnih podatkov. To so podatki, ki jih ima šola o starših, da lahko komuniciramo z vami. Zaradi dvostopenjske avtentifikacije ste prejeli tudi varnostno kodo. Ko ste vse uspešno opravili, ste lahko potrdili pravilnost podatkov oz. jih tudi popravili. Največ težav imate starši, ki imate več otrok na šoli. V tem primeru ena varnostna koda deluje, druga pa ne. Brez panike. Sistem vam za vsakega otroka...

Obvestilo

Spoštovani starši! Obveščam vas, da bodo prevozi v šolo za prvi šolski dan potekali po običajnem urniku. Začetek odvozov domov je načrtovan za 12:00. Podaljšano bivanje bo kot druge dni v letu. Za prvi šolski dan starše prosimo, da v aplikaciji mAjdovščina ali MojaMalica ali preko spletne strani https://mojamalica.os-col.si/Account/Login  ali na info@os-col.si svojega otroka obvezno PRIJAVITE na kosilo. Za nadaljnje dni bodo učenci prijavljeni na šolsko prehrano tako, kot ste označili na obrazcih ob koncu šolskega leta. Jernej Ferjančič, ravnatelj

Urnik za prvi šolski dan

OŠ Col Razred 4. 5. 6. 7. 8. 9. 1. RU RU RU RU RU RU 2. MAT RU TJA ZGO ŠPO GEO 3. ŠPO SLJ TJA ŠPO LUM LUM 4. SLJ MAT SLJ LUM ZGO TJA/SLJ 5. SLJ DRU ŠPO LUM GEO SLJ/TJA Učenci 2. in 3. razreda prinesejo v šolo vse šolske potrebščine. Podružnica Podkraj Učenci Podružnične šole Podkraj od 2. do. 4. razreda prinesejo v šolo vse šolske potrebščine.