Dnevni arhiv: 24 januarja, 2023

Krvavec, 1. dan

Na Krvavcu nas je pričakala snežna idila. Otroci pravijo, da je lepše kot v hotelu. Vsi že znamo osnovne smučarske zavoje in se vozimo z vlečnico. Malo nas je strah, da se bomo zredili, ker je hrana boljša kot doma. Pika na i pa je bil večerni pohod z lučkami, kjer smo srečali ratrake, psa in se valjali po snegu.  Lep snežni pozdrav!

Fiesa, 1. dan

Danes smo končno prišli v Fieso. Udobno smo se namestili v lepe sobe in spoznali okolico doma. Popoldan smo poslušali predavanje o ribolovu in lovili ribe na suhem (ker je bilo morje preveč razburkano). Ulov je bil kar dober. Druga skupina je spoznavala življenje ob obali. Večerni pohod po Piranu je minil v prijetnem vzdušju. Neža in Elisa

Šola v naravi

Sporočamo, da so učenci obeh šol v naravi, Krvavec in Fiesa, srečno prispeli. Obeta se nam lep teden.