Izbirni predmeti

RASTLINE IN ČLOVEK

Rastline in človek – torek, 12. 5. 2020

Rastline in človek – torek, 7. 4. 2020

Rastline in človek – torek, 24. 3. 2020

ČAJ – torek, 24. 3. 2020

Lilijana Nabergoj, lilijana.nabergoj@guest.arnes.si

 

NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMET ŠPORT

Neobvezni izbirni predmet šport 6.r.- sreda, 27. 5. 2020

Neobvezni izbirni predmet šport 4.,5.r – sreda, 27. 5. 2020

Neobvezni izbirni predmet šport 6.r. – sreda, 20. 5. 2020

Neobvezni izbirni predmet šport 4.,5.r – sreda, 20. 5. 2020

Neobvezni izbirni predmet šport 6.r. – sreda, 13. 5. 2020

Neobvezni izbirni predmet šport 4.5.r. – sreda, 13. 5. 2020

Neobvezni izbirni predmet šport 4.-6.r.- sreda, 6. 5. 2020

Neobvezni izbirni predmet šport 6.r.- sreda, 22. 4. 2020

Neobvezni izbirni predmet šport 4.,5.r – sreda, 22. 4. 2020

Neobvezni izbirni predmet šport – sreda, 15. 4. 2020

Neobvezni izbirni predmet šport – sreda, 8. 4. 2020

Neobvezni izbirni predmet šport – sreda, 1. 4. 2020

Neobvezni izbirni predmet šport – sreda, 25. 3. 2020

Neobvezni izbirni predmet šport – 18. 3. 2020

Stojan Koren, stojan.koren@guest.arnes.si

 

NOGOMET

Izbrani šport-nogomet 7.-8.r.dekleta-petek, 29. 5. 2020

Izbrani šport nogomet 9.r.fantje – petek, 22. 5. 2020

Izbrani šport nogomet 7.-9.r.dekleta – petek, 22. 5. 2020

Izbrani šport nogomet 9.r.fantje – petek, 15. 5. 2020

Izbrani šport nogomet 9.r.dekleta – petek, 15. 5. 2020

IŠ nogomet – ponedeljek, 11. 5. 2020

Izbrani šport nogomet 9.r.fantje – petek, 8. 5. 2020

Izbrani šport nogomet 7.-9.r.dekleta – petek, 8. 5. 2020

IŠ nogomet – ponedeljek, 4. 5. 2020

Izbrani šport nogomet 9.r.fantje – petek, 24. 4. 2020

Izbrani šport nogomet 7.-9.r.dekleta – petek, 24. 4. 2020

IŠ nogomet – ponedeljek, 20. 4. 2020

Izbrani šport nogomet 7.-9.r.dekleta – petek, 17. 4. 2020

Izbrani šport nogomet 9.r.fantje – petek, 17. 4. 2020

Izbrani šport-nogomet 7.-9.r.dekleta – petek, 10. 4. 2020

Izbrani šport nogomet 9.r.fantje – petek, 10. 4. 2020

Izbarni šport nogomet – ponedeljek, 6. 4. 2020

Izbrani šport nogomet 7.-9.r.dekleta – petek, 3. 4. 2020

Izbrani šport nogomet 9.r.fantje – petek, 3. 4. 2020

IŠ nogomet – ponedeljek, 30. 3. 2020

Izbrani šport nogomet – 7.-9. dekleta, petek, 27. 3. 2020

Izbrani šport nogomet – 9. fantje, petek, 27. 3. 2020

Izbrani šport nogomet – ponedeljek, 23. 3. 2020

IZBRANI ŠPORT NOGOMET 7.-9.r. dekleta – petek – 20. 3. 2020

IZBRANI ŠPORT NOGOMET 9.r. fantje – 20. 3. 2020

IZBRANI ŠPORT NOGOMET – 16. 3. 2020

Marko Vovk, marko.vovk@guest.arnes.si

Stojan Koren, stojan.koren@guest.arnes.si

 

ITALIJANŠČINA

N2I_4. in 5.r- 8. 6. 2020

II1_7. in 8.r – 8. 6. 2020

II1_7. in 8.r – ponedeljek, 1. 6. 2020

N2I_4. in 5.r – sreda, 27. 5. 2020

II1_7. in 8.r – sreda, 27. 5. 2020

N2I_4. in 5.r – ponedeljek, 25. 5. 2020

II1_7. in 8.r – ponedeljek, 25. 5. 2020

N2I_4. in 5.r – sreda, 20. 5. 2020

II1_7. in 8.r – sreda, 20. 5. 2020

N2I_4. in 5.r – ponedeljek, 18. 5. 2020

II1_7. in 8.r – ponedeljek, 18. 5. 2020

N2I_4. in 5.r – sreda, 13. 5. 2020

II1_7. in 8.r – sreda, 13. 5. 2020

II1_7. in 8.r – ponedeljek, 11. 5. 2020

N2I_4. in 5.r – ponedeljek, 11. 5. 2020

II1_7. in 8.r – sreda, 6. 5. 2020

N2I_4. in 5.r – sreda, 6. 5. 2020

N2I_4. in 5.r- ponedeljek, 4. 5. 2020

II1_7. in 8.r – ponedljek, 4. 5. 2020

N2I_4. in 5.r -sreda, 22. 4. 2020

II1_7. in 8.r – sreda, 22. 4. 2020

II1_7. in 8.r – ponedeljek, 20. 4. 2020

N2I_4. in 5.r – ponedeljek, 20. 4. 2020

N2I_4. in 5.r – sreda, 15. 4. 2020

II1_7. in 8.r – sreda, 15. 4. 2020

II1_7. in 8.r_- sreda, 8. 4. 2020

N2I_4. in 5.r_- sreda, 8. 4. 2020

II1_7. in 8.r – ponedeljek, 6. 4. 2020

N2I_4. in 5.r – ponedeljek, 6. 4. 2020

N2I 4. in 5. r. – sreda, 1. 4. 2020

II1 7. in 8.r – sreda, 1. 4. 2020

II1_7. in 8.r – ponedeljek, 30. 3. 2020

N2I_4. in 5.r – ponedeljek, 30. 3. 2020

II1 7. in 8. r. – sreda, 25. 3. 2020

N2I 4. in 5. r. – sreda, 25. 3. 2020

II1_7. in 8.r – ponedeljek, 23. 3. 2020

N2I 4. in 5. r.- ponedeljek, 23. 3. 2020

II1_Cosa hanno_18. 3. 2020

II1_Pregovori_16. 3. 2020

Utrjevanje_hrana_16. 3. 2020

N2N2I_Animali in fattoria_18. 3. 2020I

Andrejka Repič, andrejka.repic@os-ajdovscina.si

 

LIKOVNO SNOVANJE 1, 2, 3

LS2 8.r. – četrtek, 28. 5. 2020

LS1 7.r.- četrtek, 28. 5. 2020

Likovno snovanje 9r – četrtek, 21. 5. 2020

Likovno snovanje 8r – četrtek, 21. 5. 2020

Likovno snovanje 7r – četrtek, 21. 5. 2020

Silva Karim, silva.karim@os-col.si

LS1 – četrtek, 16. 4. 2020

LS3 – sreda, 15. 4. 2020

LS2 – sreda, 15. 4. 2020

LS1- četrtek, 9. 4. 2020

LS2_ZGU_kviz1 -sreda, 8. 4. 2020

LS3_ZGU_kviz1 -sreda, 8. 4. 2020

LS1 – četrtek, 2. 4. 2020

LS2 – četrtek, 2. 4. 2020

LS3 – četrtek, 2. 4. 2020

LS1,LS2 – 18. 3. 2020

Likovno snovanje 1 – četrtek, 19. 3. 2020

Ana Trošt, ana.trost@guest.arnes.si

 

OBDELAVA GRADIV – LES

Pouk obdelave gradiv se je preselil v spletno učilnico. Ključ za dostop je Les (pazi na veliko začetnico). Če imaš težave s prijavo, mi piši na blaz.ursic@guest.arnes.si.

OGL_789r – petek, 17. 4. 2020

OGL_SketchUP          OGL_SketchUP

Uvod_SketchUP        Uvod_SketchUP 

OGL 789r – petek, 10. 4. 2020

OGL 789 – petek, 3. 4. 2020

Mapa za oddajo nalog  – V to mapo boste oddajali vaše izdelke. Sem prosim oddajte tudi sliko vaših zapiskov. Zapiske in naloge bom pregledal in po potrebi podal povratno informacijo.

 

 

OGL_789r – petek, 27. 3. 2020

OGL_789 – petek, 20. 3. 2020

OGL_Glava_risbe – petek, 20. 3. 2020

 

 

 

 

 

 

Blaž Uršič, blaz.ursic@guest.arnes.si

 

RETORIKA

Retorika

Svetlana Bušen, svetlana.busen@os-col.si

(Skupno 1,581 obiskov, današnjih obiskov 1)