Dnevni arhiv: 4 junija, 2020

Obvezni izbirni predmeti v šolskem letu 2020/2021

Spoštovani starši učencev  6., 7. in 8. razreda, prijava na izbirne predmete bo letos potekala preko e-pošte. Razredničarki/razredniku po e-pošti pošljete izpolnjeno prijavnico (skenirano ali fotografirano). V primeru tehničnih težav razredniku po e-pošti pošljete le sporočilo z navedbo izbranih predmetov (tudi nadomestnega). Prijavnice pošljite  do 9. 6. 2020  na elektronski naslov razredničarke/razrednika. Učenec, ki obiskuje glasbeno šolo z javno veljavnim programom, je lahko na predlog staršev oproščen sodelovanja pri izbirnih predmetih. V tem primeru posredujete šoli pisno vlogo. Vlogi predložite potrdilo o vpisu otroka v glasbeno šolo z javno veljavnim programom. Lep pozdrav, mag. Rajko Ipavec ravnatelj   pdf Obvezni...