Dnevni arhiv: 14 januarja, 2020

Zimska šola v naravi Cerkno 2. dan

Dan smo začeli z okrepčilnim zajtrkom in se podali na smučišče. Pričakalo nas je malce slabše vreme, ampak nadobudnim smučarjem vreme ni bilo pomembno. Naprednejša skupina je osvajala zahtevnejše proge, medtem ko so naši super začetniki spretno zavijali in urili svoje znanje na eni izmed položnejših prog. Po vrnitvi v dom je sledilo kosilo in počitek. Popoldanske aktivnosti so bile zabavne in poučne. V skupinah so preko poskusov spoznavali vodo in njene skrivnosti, gradili male umetnine iz lesenih deščic, se pomerili v raznih nenavadnih igrah, ter se pogovarjali o tem, kakšen bo naš svet čez 300 let. Po večernem odmoru...

Zimska šola v naravi Cerkno 1. dan

Petošolci in učitelja sporočamo, da smo srečno prispeli v Cerkno. Že kmalu po prihodu na cilj, smo ob čudovitem vremenu začeli z osvajanjem belih strmin. Sledila je namestitev v CŠOD. Zatem pa fotolov in zanimivo spoznavanje mesta Cerkno. Dan smo zaključili z obnovitvijo FIS pravil, ki nam bodo dobro služila pri naših smučarskih podvigih. Prijetno utrujeni smo hitro zaspali. Tanja ČK